Jak w ciągu 2 dni zbudować solidne fundamenty biznesowe, dzięki którym zaczniesz zarabiać regularne pieniądze w nieruchomościach, pomimo kryzysu i złej sytuacji rynkowej.

Weź udział w nowych warsztatach Pawła i wprowadź swój biznes na najwyższy poziom w 2023 roku.

Zapisz się teraz klikając ten link lub obejrzyj poniższe wideo, aby poznać więcej szczegółów:

DZIEń 1 (SOBOTA) - 1.04.2023

1. Poznasz skuteczny model biznesowy oparty
o nieruchomości.

2. Jak zarabiać regularnie pieniądze miesiąc
w miesiąc na nieruchomościach.

3. Dowiesz się jak zbudować mistrzowski zespół, który będzie wspierał twoje działania, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu dla siebie.

4. Poznasz mój schemat rekrutacji, dzięki czemu będziesz miał w swojej firmie działający
i wspierający system sprzedażowy.

5. Zobaczysz, jak zwiększyć swoją sprzedaż lub swojego zespołu, za pomocą procesów, konspektów i schematów, które Ci przedstawię.

DZIEń 2 (NIEDZIELA) - 2.04.2023

1. Dowiesz się, jakich używam narzędzi marketingowych do budowania wartości marki, zarządzania zespołem i zwiększania sprzedaży, za pomocą kanałów marketingowych.

2. Zobaczysz krok po kroku, jak wykonuje działania biznesowe na komputerze, dzięki którym mam zautomatyzowany biznes, a to przekłada się na większą ilość czasu. To, co inni robią w godzinę, ja robię w parę minut.

3. Poznasz mój Autorski system sprzedażowy, czyli moje modele, konspekty i schematy działania od strony technicznej. Powiem Ci też, jak ty możesz to od razu skopiować u siebie.

Z ilu dni warsztatu chcesz skorzystać?

WSTĘP NA DWA DNI
2000 zł zamiast 4000 zł
Pozostało 20 w niższej cenie

WSTĘP NA JEDEN DZIEŃ
1200 zł zamiast 2000 zł
Pozostało 20 w niższej cenie

Kto prowadzi szkolenie?

Paweł Albrecht

Spotkanie prowadzi Paweł Albrecht, który dzięki działalności na rynku nieruchomości zarobił swój pierwszy milion złotych już w wieku 26 lat. Zaczynał w 2015 roku od budowania siatki kontaktów, dzięki której pozyskiwał kapitał na większe projekty inwestycyjne.

 

Dzięki znajomości wielu inwestorów, zaczął łączyć wszystkie strony transakcji i pobierać prowizje za przekazywanie ofert i kapitału. Następnie wraz z zespołem we Wrocławiu zaczął przygotowywać i sprzedawać na dużą skalę gotowce inwestycyjne.

Inwestycje realizowane były i są nadal za pieniądze inwestorów, z którymi Paweł budował relacje na eventach stacjonarnych. Dodatkowo Paweł inwestuje we własne mieszkania na wynajem w Polsce i Wielkiej Brytanii.

 

Kiedy Paweł zaczynał, na bezpłatne spotkania o nieruchomościach przychodziło w takich miastach jak Warszawa czy Poznań 20 osób. Dzisiaj frekwencja 50,100, 200 osób to norma na takich eventach. Teraz zdobywanie kapitału jest o wiele prostsze.

Stało się to dzięki rozwojowi naszego rynku, w który Paweł miał wkład między innymi przez audycje Albrecht o nieruchomościach oraz setki wydarzeń, które założyciel Akademii Sourcingu™ organizował już na trzech kontynentach wśród naszej Polonii.

 

Dzisiaj dzięki osobom poznanym na swoich warsztatach Paweł jest również współzałożycielem fabryki mebli tapicerowanych.

Tworzy grupę przedsiębiorców zarabiających od 10 do 200 milionów złotych rocznie. Wszystko to dzięki kontaktom poznanym w świecie nieruchomości.

Masz pytania? Napisz do nas

Dział pomocy pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-18:00.  Email: [email protected]

COPYRIGHTS ATF PAWEŁ ALBRECHT

Polityka prywatności | Regulamin

ATF Paweł Albrecht ul. Józefa Wąsowicza 9/1 54-704 Wrocław NIP: 6731888664